Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /projekt/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89

FORMULARZ BEZPŁATNEJ WYCENY

Oferujemy rzetelne i niedrogie usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe. Poniżej prezentujemy przykładowy cennik.

    • Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów - od 120 zł brutto

    • Rozliczanie w ramach ryczałtu ewidencjonowanego - od 80 zł brutto

    • Prowadzenie ksiąg handlowych - od 400 zł brutto

    • Prowadzenie spraw pracowniczych, dokumentacji pracowniczej - od 25 zł brutto

    • Dokonywanie rejestracji oraz zgłaszanie zmian w urzędach i instytucjach - bezpłatnie

Cena usług jest uzależniona od rodzaju prowadzonej przez Klienta działalności gospodarczej, liczby zatrudnionych przez niego pracowników, a także ilość generowanych dokumentów.
Ostateczny cennik usług dla danego przedsiębiorstwa kształtuje się po konsultacji z Klientem, podczas której omawiamy warunki współpracy i określamy zakres prowadzonych usług.
Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy miesięczną formę rozliczenia za wykonane usługi.

Dla nowych Klientów nasze biuro rachunkowe ma specjalną ofertę promocyjną. Przechodząc do nas z innego biura, każdy Klient otrzyma 20 % rabatu przez pierwsze trzy miesiące współpracy, a następnie 10 % miesięcznie w stosunku do ceny, jaką płacił w poprzednim biurze.

Zapraszamy do skorzystania z formularza bezpłatnej wyceny dostępnego na naszej stronie internetowej oraz umówienia się na indywidualne konsultacje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30 w siedzibie biura w Białymstoku. Zachęcamy do telefonicznego umówienia spotkania lub kontaktu elektronicznego przy pomocy poczty e-mail.
Nasze usługi prowadzimy również w formie on-line.
Poza atrakcyjnymi cenami, gwarantujemy terminowe rozwiązywanie wszelkich spraw księgowych, rzetelne prowadzenie dokumentacji i usługi najwyższej jakości oparte na doświadczeniu i wiedzy, którą potwierdzają liczne certyfikaty.

© 2019 Your Company. All Rights Reserved. Designed